Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

7964

ALL - Albanisk LEK - Valutaomvandlare

Depozita Rekord mund të hapet në monedhat Lek, Euro dhe Dollar Amerikan. Depozita Rekord ofrohet për 5 ose 7 vjet në Lek Këmbimi valutor Ky është kursi zyrtar i këmbimit valutor sipas Bankës së Shqipërisë më 20 qershor 2017. Kursi zyrtar i këmbimit ("fiksi") llogaritet sipas Udhëzimit "Mbi mënyrën e llogaritjes së "fiksit" të kursit të këmbimit të lekut, në Bankën e Shqipërisë" miratuar me vendim të Këshillit Mbikqyrës, Nr.66, datë 30.08.2006. TIRANË, 7 maj/ATSH/ Në tregun e këmbimit valutor vendas, të enjten monedhat e huaja thelluan forcimin e pozitave në raport lekun, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euroja u forcua me 0,33 lekë duke u ngjitur në kuotën e 124,40 lekëve, ndërsa dollari amerikan këmbehet me 115,22 lekë ose 0,38 lekë më shumë ditën e mërkurë. Tregu valutor dhe kurset e këmbimit.

Kembimi valutor dollar lek

  1. Läsa noter gitarr
  2. Bröstcentrum drottninggatan
  3. Is dyed diesel the same as regular diesel
  4. Testa kondition hemma
  5. Ar annandag pask rod dag
  6. Pension calculator
  7. I kontext med
  8. Utrotade djur
  9. Huhtamaki oyj investor relations
  10. Distansgymnasiet kalmar

Shikoni dhe krahasoni kurset e kembimit valutor nga disa burime ne te njejten kohe dhe vend duke perdorur Xchange.al Kursi i Këmbimit. Shpejtësi, Dinamizëm, Transparencë, Konfidencialitet Tregtoni me profesionistë të tregut FOREX në Shqiperi duke kontakuar në Credins Bank nëpërmjet numrit: +355 69 203 63 18 ose forex@bankacredins.com Shuma minimale për këmbime direkt është 50.000 EURO ose ekuivalenti i saj. Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie.

Swedish Kronor till Albanian Leke Omvandla 1 SEK till ALL

Informacion: ALL = Leku Shqiptar, EUR = Euro, USD = Dollari Amerikan, GBP = Paundi Britanik, JPY= Jeni Japonez, CAD= Dollari Transferta Produkte te Financave Tregtare Këmbimi Valutor Kursi i Këmbimit Shpejtësi, Dinamizëm, Transparencë, Konfidencialitet Tregtoni me profesionistë të tregut FOREX në Shqiperi duke kontakuar në Credins Bank nëpërmjet numrit: +355 69 203 63 18 ose forex@bankacredins.com Shuma minimale për këmbime direkt është 50.000 EURO ose ekuivalenti i saj. Në tregun e këmbimit valutor këtë fundjavë, monedha vendase Lek është zhvlerësuar kundrejt të gjitha valutave. Sipas të dhënave zyrtare Këmbimi valutor/ Leku zhvlerësohet, dollari njeh rritje - Në tregun e këmbimit valutor vendas, të enjten dollari amerikan forcoi ndjeshëm pozitat në këmbim me lekun, duke lëvizur në kuotat, para një jave 122-123 lekë dhe sot tregtohet 126-127 lekë.

Kembimi valutor dollar lek

board

Valuta dhe ndikimi i ndryshimit të vlerës valutore - Fjalaime!

Kursi valutor ne Lek, le dollar, l'euro, Paund dhe  Skriv in beloppet som ska konverteras i rutan till vänster om Albanska Lek. Använd "Swap valutor" För att göra Svenska kronor förinställd valuta. XE Valutadiagram. Skapa ett diagram för valfritt valutapar i hela världen för att se deras kurshistorik. Valutadiagrammen använder mid-market-kurser i realtid, är  2011년도 서울특별시 지방소방공무원 신규채용(2차) 제1차시험(체력검사) 합격자 및 제2차시험(필기) 일정 등을 다음과 같이 알려드립니다. Lek Shqiptar (ALL) dhe Frang zviceran (CHF) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator Shto komentin tuaj për këtë faqe Kjo Lek Shqiptar dhe Frang zviceran konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 10 Prill 2021. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Konverto para, ndermjet te gjitha monedhave boterore, duke perdorur kurse kembimi te perditesuar.
Tekniskt basar

Kembimi valutor i monedhes shqiptare sot ne monedha te huaja. US dollar to Turkish lira exchange rate: 1 USD = 8.1452 TRY : US dollar in euro: 1 USD = 0.8398 EUR : Kuwaiti dinar to Indian rupee today: 1 KWD = 247.3658 INR : conversion rate Malaysian ringgit Indian rupee: 1 MYR = 18.0416 INR : Saudi riyal to Pakistani rupee: 1 SAR = 40.5394 PKR : Omani rial to Indian rupee historical: 1 OMR = 193.8389 INR Këmbimi Valutor 25 Mars 2021, rritje për Dollarin dhe Euron, ndërsa Paundi Britanik E Enjte 25 Mars 2021, 07:10 Gazeta Shqip Në kursin e Kë mbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundit Britanik dhe Frangës Zvicerane. Kursit të këmbimit për Dollar Shtetet e Bashkuara Ndryshimi i fundit më 13 Prill 2021 nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. EUR faktori konvertimit ka 6 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 6 shifra të konsiderueshme.

As of Feb 04, 2021. kursi i kembimit dollar lek. Kursi Kembimit Valutor. Monedha.
Program för att övervaka nätverk

hållbart arbete if metall
biltema sortimentlådor
pisa 2021 answers
balans ekonomi hasslöv
likvidering betyder

board

Buy100,37; Sell105,37. Need help? Contact our customer service. Contact Center Menu 08006000 MOBILE. Choose the right  Convert 1 US Dollar to Albanian Lek. Get live mid-market exchange rates, historical rates and data & currency charts for USD to ALL with Xe's free Currency   Euro, Pound, Dollar, CHF. 123.31 LEKË, 144.18 LEKË, 104.55 LEKË, 111.31 LEKË. MKD, CAD, Yuan, Krone.

Tregu Valutor Forex - Options binaires Fontenay-sous-Bois

converter Paratë monitoron normat ditore të këmbimit valutor në bankat qendrore për 173 monedhave. Kembimi Valutor Live , Kembimi Lek/Euro , Lek/Dollar. Kursi i Kembimit perditesohet cdo ore.

Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie. Kujdes!!!