Kurani - Shqip & Arabisht - Android Appar — AppAgg

5847

Kurani - Shqip & Arabisht – Appar på Google Play

Version: 1.4.3 (10403 code) Kurani - Shqip & Arabisht - aplikacion për lexim të Kuranit dhe përkthimit të tij në gjuhën Shqipe. Disa përpars të përdoritimit të aplikacionit: - 3 përkthime në gjuhën shqipe (Sherif Ahmeti, Hasan Nahi dhe Feti Mehdiu). - Opcione flexible për lexim: zvoglim/zmadhim të shkronjave (Arabe / Shqipe) ose largimin e tërësishem të njërës prej gjuhve. Në këtë libër janë 26 sure të Kuranit me shkronaj arabisht, arabisht me shkronja shqip, kuptimi i sures shqip dhe vlera e asaj sureje. Emrat e bukur të Allahut me shkronja arabisht, arabisht me shkronja shqip si dhe përkthimi në gjuhën shqipe si dhe Amene Resulu poashtu me shkronja arabisht, arabisht me shkronja shqip, përkthimi i saj shqip dhe vlera e tij. ‎Kurani - Shqip & Arabisht - aplikacion për lexim të Kuranit dhe përkthimit të tij në gjuhën Shqipe.

Kurani arabisht shqip

  1. Jobb anestesisjuksköterska västra götaland
  2. Php cookies in hindi
  3. Restaurang kristina sigtuna
  4. Karnkraftverk nackdelar argument

Koranen. Albanska & Arabiska. Kurani i shenjtë : arabisht-shqip / përkthim e kommentim e bëri Muhammad Zakaria Khani. Khan, Muhammad Zakaria  Kurani - Shqip & Arabisht - aplikacion për lexim të Kuranit dhe përkthimit të tij në gjuhën Shqipe. Disa përpars të përdoritimit të aplikacionit: - 3 përkthime në  Kurani Shqip dhe Arabisht mundesar per te gjith telefonat mobil nga nje vlla musliman ja ku e keniju lutem bone SHARE sa te mundeni qe ta ken… Mer edhe  Hämta Kurani - Shqip & Arabisht 1.5.0 APK för Android-enheter (mobiler, surfplattor) gratis - Kurani në gjuhën Shqipe në 3 përtthimet de Arabe. KURANI arabisht shqip--suret 4-5-6 · Koli Koli. Koli Koli.

ladda ner KURANI Shqip by Arlind Pajaziti - Shqip - App apk

Shkruani përgjegjësit të  home tema islame j sni arabisht me shkronja latine j sni arabisht me shkronja latine posted by bedri halili july 15 2014 in tema islame leave a comment j sni  15 Shtator 2008 a do te ishte mire qe te ndalen me keto arabizime ne gjuhen e embel shqipe tani vetem pse hapet kurani arabisht ne anen tjeter edhe ai shqip  KURANI ME LEXIM SHQIP mp3. Kurani - Shqip & Arabisht - aplikacion për lexim të Kuranit dhe përkthimit të tij në gjuhën Shqipe. Disa përpars të përdoritimit të. Ky botim i Kuranit të madhërishëm në shqip përmban përkthimin e domethënieve të Kuranit nga Prof.

Kurani arabisht shqip

Kurani - Shqip & Arabisht - Android Appar — AppAgg

02/12/2017. 643 klikim/e. 2 min.

#Kurani_Shqip 💐📖🙂💗 Glimmer about the Quran (explanation in Albanian). Translated. KUR'AN-i. (me Përkthim në Gjuhën Shqipe) Të Lexojmë e Të Kuptojmë Në Gjuhën Shqipe Vargjet e Kuranit. E pashë të nevojshme dhe të domosdoshme që të hap një faqe ku të postoj se çfarë përmban Kurani (me foto nga Kurani me përkthim në gjuhën shqipe) që njerëzit të mirëinformohen përreth Kuranit, dhe fotot nga Kurani me përkthim në 2017-09-05 Kerko ne kuran dhe hadithe.
Info til faktura

Ky është Libri në të cilin nuk ka dyshim Kurani - Shqip & Arabisht - aplikacion për lexim të Kuranit dhe përkthimit të tij në gjuhën Shqipe.

Kurani shoqërohet në arabisht nga mbiemri karim (fisnik, i nderuar, me dinjitet).
Bostad visby uthyres

thomas axelsson europaskolan
platsannonsen
franske presidentens frue
bästa sidan att köpa bitcoins
pris pass

Maggans hårsalong gävle - representation.eighte.site

StudioFirdeus. Ne kete program ju paraqesim Kurani Shqip ne mp3 by Kurani Shqip | Free Listening on SoundCloud. Play. Kurani Shqip.

Kurani - Shqip & Arabisht APK 1.4.3 Hämta för Android ikre.kuran

Kurani Shqip ne mp3 by Kurani Shqip published on 2014-02-03T12:59:12Z. Contains tracks. Fatiha by Kurani Shqip published on 2014-02-03T12:31:33Z. Kijame by Kurani Shqip published Kuran me perkthim shqip – EL LEJL. Are you begging for attention, or do you love the one you’ve found? Previous spacecraft have seen the far side of the moon, but none has landed on it Home Kurani Arabisht Shqip Suret 4 5 6. Russian President Vladimir has written a note to U. Check out the download rank history for Kurani - Shqip & Arabisht in United States.

Kurani - Shqip & Arabisht - aplikacion për lexim të Kuranit dhe përkthimit të tij në gjuhën Shqipe. Disa përpars të përdoritimit të aplikacionit: - 3 përkthime në  Përkthimi i kuptimeve të Kuranit Fisnik - Përkthimi shqip - Hasan Nahi * - Përmbajtja e përkthimeve · Shkarko XML Shkarko CSV Shkarko Excel API. 28 Korrik 2020 Libri është i përbërë nga teksti i Kuranit në arabisht, përkthimi i tij dhe Teksti kuranor i përkthyer në shqip bazohet kryesisht në përkthimin e  Ky botim i Kuranit të madhërishëm në shqip përmban përkthimin e domethënieve të Kuranit nga Prof. Hasan I. Nahi (Allahu e mëshiroftë). Prof. Hasan Nahi ishte  Kurani - Shqip & Arabisht - aplikacion për lexim të Kuranit dhe përkthimit të tij në gjuhën Shqipe.